Image

Peri Halı

Peri Halı Yıkama

Devamı...

Peri Halı

Peri Halı Yıkama

Devamı...

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

En İyi Fiyatlar

En İyi Fiyatlar

Temizlik hizmetleri ve çözümleri en uygun ve özel fiyatlarla. En ekonomik ve en iyi hizmet garantisini sunacağımızın garantisini veriyoruz.

Tecrübeli Ekip

Tecrübeli Ekip

Uzman kadromuz ve son teknoloji modern ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak garanti veriyoruz.

Hızlı Servis

Hızlı Servis

Aldığımız her temizlik işinde önce planlayıp doğru bir şekilde ekiplerimizle yerinize geliyor ve temizliğe başlıyoruz. Ve ofisinizi, evinizi, iş yerinizi pırıl pırıl yapıyoruz.

Cleaningo About
 

Biz Kimiz ?

Peri Halı Yıkama, son sistem cihazlar ile halılarınız ilk günkü gibi tertemiz yapılmaktadır.Temizleme işlemini beğenmediğiniz halılarınızın tekrardan yıkanma hizmeti verilmektedir. Sizde Peri halı yıkama, yı arayarak halılarınızın lekelerinden kurtulun. Peri Halı Yıkama Fabrikası. Peri Koltuk Yıkama, son sistem temizleme sistemi ile koltuklarınızın özelliklerine göre kullanılan temizleme solisyonları koltuklarınızını tertemiz yaparak, koltuk lekesi çıkartma işlemi yapılmaktadır. Sizde Peri Koltuk Yıkama, yı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Uygun Fiyat Garantili Temizlik. Peri Battaniye Yıkama  Battaniyenizi evinizde veya iş yerinizde sizlerin temizleme işlemi yapabilmeniz zor olmaktadır. Uzman ekip ve ekipmanlarımız ile, stor perde yıkama işleminiz yapılır sizlere temiz ve hijyenik bir şekilde teslim edilir. Sizde, Battaniye Yıkama, ile Uygun Fiyatlı Temizleme hizmeti için bizi arayabilirsiniz

MİSYONUMUZ

 

Müşterilerimizin değişen beklentilerine zamanında ve en uygun çözümler geliştirmek, Kaliteli ve güvenli hizmet sunmak, Müşteri memnuniyeti konusunda bekleneni gerçekleştirmektir.

 

VİZYONUMUZ

Sektörde belirleyici ve referans marka olmak, Müşterilerimizin güvenliği için gerekli tüm tedbirleri almak, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmak

 

 

 

divider

Reliable Cleaning Services

We are here for fast and reliable shipping. We deliver their deliveries at jet speed.

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama işlemleri ıslak, buharlı ve kuru olarak üç farklı şekilde sınıflandırılır. Islak işlemde koltuk, özel deterjanlar ile ıslatılır. Her yeri eşit derecede ilaçlanmış olan koltukta polisaj devirli el fırça kullanılarak deterjanın derinlemesine kumaş ve süngere yedirilmesi sağlanır.

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama yün halıların boyası ve dokusu sebebiyle yıkanma süreci zahmetli ve uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Peri Halı yün halı yıkama olarak uzman ekibimiz ve gerekli donanım ve ekipmanlarımızla ve şampuanları mızla yün halı yıkama konusunda siz değerli müşterilerimize çözümler sunmaktayız.

İpek Halı Yıkama

İpek Halı Yıkama

İpek Halı Yıkama İlmik İlmik dile gelen ipliklerle düğüm düğüm sanatla işlenen İpek halıların yıkanma işinde uzman olan Gaziantep Peri Halı Yıkama fabrikamız personeli sizlere bu anlamda gayet itinalı ve güzel çözümler sunmaktadır.

Shaggy Halı Yıkama

Shaggy Halı Yıkama

Shaggy Halı Yıkama genel görünümüne göre tabir olunursa uzun ve kalın tüylü post görünümlü halılar olarak tabir edilebilmektedir. Halıların tüyü yani how uzunluğu genellikle 5 santim ve veya 3 santim yüksekliğinde olmaktadır ipleri kalın veya tercihine göre bükümlü veya düz cinslerinden bulunmaktadır.

Bünyan Halı Yıkama

Bünyan Halı Yıkama

Bu tür halıların yıkanması mutlak suretle tek tek yapılmalıdır. Bünyan Halı Yıkama da kaba kir ve tozlardan arındırılmış halı ıslatılır ıslatılmaz hiç vakit kaybetmeden fırçalama işlemine geçilir. Fırçalama işlemi sonrası yine hızlı ve seri bir şekilde gelberi ile durulama yapılır.

Milas Halı Yıkama

Milas Halı Yıkama

Milas Halı Yıkama, Milas yöresine özgü özellikler taşıyan halı türüne denir. Ada Milas, Patlıcanlı, Cıngıllı Cafer, Gemisuyu, Elikoynunda gibi isimlerle de anılırlar. Bu halılarda kullanılan figür ve motifler geçmişin izlerini yaşatır.” Efsaneye göre, Ada Milas desenli halı ismi M.Ö. 4.’üncü yüzyılda yaşamış olan Karia Kraliçesi Ada’dan gelir.

Foto Galeri